Eesti ettevõtete eelistatud elupaik

ee

Sinu ettevõtte digitaalne kodu

Sinu ettevõtte digitaalne kodu

EE ehk e-ettevõtted on uus portaal, kus on esindatud kõik ettevõtted — nii suured kui väikesed. Aitame inimestel leida vajalikud tooted ja teenused ning ettevõtetel uusi kliente.

EE teab ja ühendab

Toome inimesed ja ettevõtted kokku

Digiruum

Väikeettevõtte võimalus olla suur

EEs on ruumi igale ettevõttele. Meie kaardipõhine märksõnaotsing aitab klientidel leida Sinu pakutavad tooted või teenused mugavalt üles. Ja tegelikult on Sinu ettevõte juba siin — leia oma digiruum ja tee ta kergelt leitavaks.

Leia oma ettevõtte digiruum

Palju kasu ühest kohast

joua

Jõua õigete inimesteni

EE aitab olemasolevatel ja tulevastel klientidel saada Sinu pakutavate teenuste ja/või toodete kohta vajalikku infot. Kui oled oma ettevõtte Digiruumi leidnud, saad lisaks andmebaasidest kogutule lisada personaalset infot – müügipunktide aadressid, tegevusala kirjelduse, sooduspakkumisi, kontaktandmed jpm. Nii teavad inimesed, mida pakud ja nendest saavad suurema tõenäosusega Sinu maksvad kliendid.

lyhenda

Lühenda teekonda oma ettevõtteni

EE portaali ettevõtete leheküljed ehk digiruumid on otsingumootoritele optimeeritud. See tähendab, et kui otsitakse sinu pakutavat teenust või tooteid näiteks Google’ist, Bingist või teistest otsimootoritest, ontulemuste hulgas ka just Sinu ettevõte...

avalda

Kogu kiituste

Tänapäeval on isiklik soovitus kolinud internetti. Sinu kliendid saavad EE keskkonnas jätta tagasisidet arvustuste näol. Positiivsed arvustused toovad rohkem kliente ja suurema käibe.

kogu

Avalda kõik oluline

Sinu ettevõtte digiruum võimaldab lisada kõik müügi- ja teeninduspunktid, nende asukohad, lahtiolekuajad, kontaktandmed, pildid ja kõik muu vajaliku, et inimesed oma tee just Sinuni leiaks.

koik

Kõik vajalik ühes kohas

Tänaseks ei pruugi igal ettevõttel enam olla mõistlik luua ja hallata veebilehte. EE asendab väiksemad vajadused suurepäraselt. Inimesed leiavad EEst enamiku info, mida tullakse tavaliselt otsima veebilehelt – teenusekirjeldiustest kontaktandmeteni.

reklaami

Reklaami oma ettevõtet

Veelgi suurema nähtavuse saavutamiseks võimaldab EE igal firmal teha reklaami – tõsta esile just oma ettevõte nii bännerpindadel kui otsitulemustes.

Eesti ettevõtete eelistatud elupaik

Ettevõttele Abikeskus Privaatsus